Aktuálně!!!!!!!!!!!!!!!!!

Něco...

22. června 2011 v 11:37

Ahoj všichni! (haha)
Tak sem ten blog teda založila. Proč? Protože tenhle znají už i lidé, kteří nechci aby četli některé moje články. Jednoduše. Hodně lidí co sem chodí ví kdo sem nebo mě dokonce osobně zná.
Každopádně je mi líto tenhle blog rušit. Takže sem uritě někdy něco přidám. Třeba to co přidám na svůj nový blog přidám i sem. Chápem?
Kdybysme přeci jenom někdo chtěl moji novou adresu, napiště mi prosím na mail. Možná odepíšu.

Delete me..

11. května 2011 v 19:37

Zdravím.
Netřeba zdůvod'novat nadpis.
Řeknu-li to jednoduše, dlouho dobu jsem uvažovala, jestli si nezaložím další blog. Jako deníček a portfolio mojí tvorby. Asi jo. Ale o adresu si případně řekněte, nebp si prostě napište nebo co já vím. Prostě ji nebudu zveřejňovat.


Jak se momentálně mám teď? Bídně. Měla bych se učit, ale lenost je silnější. Pořád musím myslet na jiný věci než je škola. Škola mě mučí. Leze mi to na mozek být neustále mezi "slečnami dokonalými". Přestává mě to bavit.
Až se mi zachce, blog založím. To bych ale musela mít čas..čas - jedna z nejvzácnějších věcí kterou mám..teda spíš nemám.

Don't you ever ever feel like you're less..

24. dubna 2011 v 18:46
Miluju ji, úžasnej text a klip..

Tak se zase hlásím, ano ještě žiju :) V poslední době je to se mnou trochu jako na houpačce, někdy je to ten hezkej pocit štěstí, jindy zase naprostá prázdnota a pochybnosti. Mám pocit že všechno co mám ztrácím..-přátele.
Někdy bych chtěla aby existoval někdo, kdo má rád to co já, poslouchá to co já,..vím že všichni jsme jiní, ale takhle se cítím jako naprostá nula, looser, jako černá ovce mezi bílými....ono to zase přejde..musí.
Ke své momentální náladě jsem přidávám nějakej výtvor..není to nic moc, ale moje pocity v tom jsou.

imagebam.com Kdo zkopíruje, ať zhyne v ohni pekelném! :D

Přátelé nadevše..

10. února 2011 v 18:24
avatar03 by lenka4kralik

Dneska sem si den konečně alespoň trochu užila. Brácha měl návštěvu takže jsem se potřebovala tak nějak vypařit. Úspěšně. Hodina procházení kolem naší čtvrti s mojí nejlepší kámoškou byla naprosto skvělá. Člověk v tu chvíli zapoměne na všechny trable a začne si konečne trochu užívat života. S ní je to totiž nejlepší. Celou dobu jen žvaníme a žvaníme a ani na chvilku se nezastavíme. Výtlemy nesmí chybět. Ach, jak málo stačí ke štěstí..ne!, nejlepší přítel není málo i když se třeba někdy napohodneme. MTR ♥

Oznamko

7. února 2011 v 12:23
bylenka4kralik!!
Dneska, vlastně ani nevím proč, mě přepadla náhlá chuť se sem vrátit. Doopravdy. Chtěla bych udělat novej design možná nafotit komix ( The sims2).
Zní to všechno hrozně optimisticky, ale jak se znám myslím, že z toho nic nebude. Jenže teď jsem rozhodnutá, ať se to všem líbí nebo ne, ať se mi to poraří nebo ne , ať slibuju hory doly a pak stejně nic, já se vracím!
Možná za to můžou prázdniny a ten můj pohodovej pocit toho že nemám vůůbec nic na práci, přitom byse toho tolik našlo(ano mluvím o tom ústavu).
Nebo taky nemoc se kterou sem doma už 10 dní a pořád chrchlám jak dlouholetej kuřák :D.
Myslím že tenhle blog bude hlavně moje tvorba a deníček, který nikdo nebude číst. Už nechci kopírovat obrázky, vtipy a podobně, je to trochu snobárna:P


Tak na nové začátky!

Lénč♥

Jen tak.

27. prosince 2010 v 21:53
lenka4kralik
Ahoj, ahoj
nevím proč, ale na chvilku jsem se šla zase podívat. Jak vidím všechno při starém. Možná jsem tvrdila že se vrátím, ale to spíš teoreticky. Prakticky si tím nejsem až stoprocentně jistá.
Po dobu co jsem tu nebyla se hodně věcí změnilo..ale to sem nepatří.
Teď možná přidám nějakej ten článek, ale nic jiného tu nečekejte (čte to vůbec někdo?)

No nic mějte se a užívejte vánočního volna.
 PA

Horší než sem si myslela..

28. září 2010 v 19:10
avatar04 by lenka4kralik
Čus lidičky! ( Chodí se ještě vůbec někdo? Nedivila bych se kdyby ne)
Ač jsem si opravdu velmi naivně myslela že bych třeba mohla udělat nový lay a postavit to tu znova na nohy ale nic. Ve škole je to čím dál horší ( překvapivě co? =X) a já na blog už opravdu nemám sílu, čas ani náladu.
Momentálně mám trochu depku a to nejenom z toho že pořád chčije! (Ano budu vulgární!) Prostě "osobní důvody" .
Nechci pozastavovat ani rušit blog, ráda bych se sem vrátila, ale prostě nemám žádnou motivaci, žádnej důvod proč.
Zejtra zase škola, hm.
Náš nejúžasnější gympl šel samozřejmě v pondělí do školy. Ach.
Měla bych oběhnout Affs. Nehce se mi. Dyk jo.

Řekněte mi důvod proč pokračovat a já budu. Schválně.

Lénč

Takhle ne.

1. září 2010 v 18:28
bylenka4kraliknotcopy2
Nemohli jste si nevšimnout, že poslední dobou tu nic nového nepřibylo.A nepřibyde. Zatím. Nechci sem přidávat jen články typu CTRL+C CTRL+V. Chtěla bych sem přidávat svojí tvorbu, grafiku a možná i nějaké kresby ( pokud si Ježíšek usmyslí a přinese mi tablet :D) Zatím se toho tady asi moc konat nebude. Není čas, nálada..Zvlášť teď, když začal školní rok, ještě k tomu sem na gymplu a tam na nás okamžitě a nalítnostně skočej profesoři.
čágo

Ehm..

25. června 2010 v 19:54
lenka4kralik
Takže, určitě jste si všimli že jsem už moc nechodím. Blog už mě tolik nebaví jako předtím. Člověk se snaží dát tomuto blogu nějakou popularitu, ale težko se snažit o něco co nikdo neocení. Občas sem něco přidám to jo, ale budou to převážně kecy, grafika, fotky a Avril. Hlavně teď když se uzavíraly ty známky, to bylo děsný ( gympl), ale o prázkách, doufám se vše zlepší.

aloha

Kecy

13. května 2010 v 16:53
hayleyyy
ČáGo lidičky, dloouho sem nic nenapsala..no tak sem spáchám pár vět. Jak ste si mohli všimnout, moc toho teď nepřidávám.je to videt i na návštěvnosti. snad se to o5 zlepší.
Ve škole, no bylo to už lepší, ale zase si nemůžu ňák extra stěžovat. Dneska sem upe hotová, no jo, plavání, bléé nejhoršejší! :D
Ale tak zejtra zase pátek..pěkně to všechno utiká..dyt za chvilku zase prázdniny :/ a zase o rok starší, né že bych se na prázdniny netešila, ale...


No teďka sem snad přidám nějaký články a výtvor do SONGV.
papa =*

Oznámeníčko

18. dubna 2010 v 12:48
lenka4kralik
Awoojky
mám jen malé oznámení a to že jsem včera dodělala new dess, nevím no, je takovej, řekla bych pořád stejnej..no co..ještě nemám hotový klikačky, avatarky a nějaký oddělovače...prostě abych k tomu něco měla :D Takže du na to, a možná se tu ten dess objeví ještě dneska..

papa

Tak trochu nestíhám

12. dubna 2010 v 17:59
bylenka4kraliknotcopy2
Awooj
Mno, já teďka dcela nestíhám, jak jste si mohli všimnout, že poslední dobou přidávám málo článků ( je to vidět i na návštěvnosti x(( ). Nevím a co přidat ale hlavně se furt musim něco učit a prostě bléé. A to je vážení pondělí! Už chci zas wejkend..¸><
+ + + + + + + + +

Jo připomínám o5 zápis affs! Je vás tam málo!

No tak doufám že new dess taky bude, mám nějakej troškku nápad ale nwm no..nebude to nic eXtra :D:D
 Já razim na FB a pak se šprtat občanku ><
papa

Actuall

8. dubna 2010 v 18:19
lenka4kralikcuteemo
Awooj
sorry, že poslední dobu přidávám dcela málo článků, ale nevím co přidávat a taky neni moc časík..snad se to spraví ;))

Taky chci udělat new dess, ale pořád to tak nějak odkládám :D
Tak se na mě nezlobte, že nejsem moc akční...blogová krize :D

Jo, ještě bych chtěla asi udělat zápis Affs a případně nabrat nějaká nová :))

pp

Konečně wolno :))

31. března 2010 v 16:26
avatar04 by lenka4kralik
Tak jsme se všichni dočkali vytouženejch prázdnin ;) už mi ta škola lezla fakt na mozek :D Tákže máme velikonoce což je samo o sobě dobře, já mám velikonoce ráda, teda když samozřejmě nepočítám mlácení pomlázkou, že kluci? xD
                        + + + + + + + +
Ohledně blogu..no už by to chtělo new dess, co vy na to?
Taky mě napadlo, že bych udělala nějaké free nadpisky, buttonky, atd..prostě něco takovýho, pro blog ;))
Teď ještě něco přidám, pak půjdu na Facebook a pak asi na Sims..to bych mohla i něco vyfotit..xD uvidíme, času je dost
phaa

Kecy..aneb konečně wejkend

26. března 2010 v 14:32
lenka4kralikcuteemo
AwooYkyy!
Tak se dlouho nenapsala, a thak mě napadlo, že bych pár řádků zkusila. :D
No já sem maximálně šťastná že je zase vejkend, ale zase na jednu stranu je ve škole hrozna p*del ( téda když nepočítám učení :D )
Ale jo, chce to voraz..venku je tky krásně, takže bych se třeba zase něco pokusila vyfotit, ale nic nezaručuju :D
Taky mi teď přišly dvě objednávky na dess - já vám ho ráda udělám, ale prostě mám krizi, nemám nápady. Budu muset popadnout druhej grafickej dech xD
- - - - - - - - - - - - - -
S Av taky žádný novinky nevidim, tak snad večer...
phaa

ActualííQ

17. března 2010 v 17:43
lenka4kralikcuteemo
AwoYkýýý <33
Jak se máte? U mě dobrý, ve škole sice odpoledka, ale na obědě to byl mazeec :D:D:D Nemůžu z toho už teď, prej že je Míša tapír :D Jak na to tak přišel? :D:D
Fakt nějvětší výtlemy za celej tejden,co tejden, měsíc xDDD
Zatim nevidim žádný novinky ohledně Av, tak mě napadlo, že sem přidám třeba nějakej horor na shlédnutí ( nebojte, jn ty co jsem viděla :D)
Zejtra zase nejdu do school, páč zas jedem směr Praha (alergologie x(( ) Ale se uleju, tk co řešim:D
Jdu na ty horory, snad mi to sem půjde dát :P
pa

Newíte co s tim?

9. března 2010 v 17:51
imagebam→Nějak se mi podělal net a teď se mi všechny blogy ukazujou takhle..nevíte někdo co s tím? nebude závada v nastavení mého blogu. protože to tak vidím u každého..prosíím poraďte

Jsem tu..

9. března 2010 v 16:17
Uff..asi před hodinou sem přijela..a sem dcela hotová..:D ale dobrý..
Se chci zeptat..jestli vydíte můj design taky takto jako a obrázku:
imagebam
Předtim to bylo OK..ale teď se mi to zobrazuje takhle..i na jinej blozích? Je to mym rozlišením(bo co) nebo to tak máte taky? THX :D

Actuall - Zejtra tu nejsem

8. března 2010 v 11:16
Awojky,
jen menší oznámení. Zejtra tu nebudu, jedu do Prahy a Praze to je vždycky na dlouho :D:D Nejdřív alergologie a pak doufám i nějaký nakupování xD
Newím jak to bude s tou soutěží SONAD..moc lidí se mi teda nepřihlásilo..takže kdybyste chtěli, tak je odkaz v honím boxu..
Affs oběhnu asi večer...taky bych měla udělat nějakou kontrolu nebo zápis, abych v nich měla trochu pořádek a zjistila, kdo ke mě chodí a kdo ne :D
Možná sem dám nějakej free dess, ale nečekejte zázraky..xD Ale když teď tak koukám na ten obrázek tady hned vedle, tak bych s ním možná něco udělat mohla, ale to teda fakt nwm..takovej jeden maličkej obrázek :D tss
zatim se mějte a užívejte si prázdnin

Prostě kecy...

3. března 2010 v 18:53
Ahojkýý =))
jak se máte? u mě dobrý xD Dneska sme byli s holkama v cukrárně..fkt mazeec..prej Terka jak tam na nás házela ten cukr, a Mína ten zákusek xDD omg..holky..já z vás fakt nemůžu...hlavně ty videa..ty jestli se objevěj na FB..tak nwm nwm xDDD

Zejtra máme plavání..nééé x( ale s Míšou tam je prdel..:D jak jsme skákali prdeláče xD Kdo nezná..nepochopí :D
Pak už jen pátek + referát na Lip a budou prááázzky..yahoo

Chtěla bych dneska ještě něco vytvorit, ale nemám moc nápady..zkusím sice ještě něco upatlat, ale nic extra tu nečekejte..xD

Taky se dneska těšíte na new díly Comebacku? Já mega a doufám že to pořádně rozjedou xD Pak sem ten díl samozřejmě dám..

pa
(BTW: může se někdo zbláznit do nějakýho obrázku? jestli jo..tak já jsem se zbláznila do tohohle obrázku v článku..♥♥♥♥ cuteeeeeee***)

Kecy...

1. března 2010 v 18:09
Ahojkýý,
tak sem dlouho nic nenapsala...ani nwm o čem..škola děs, šííleně moc se těšim na prázdniny? Vy taky co? :D
No přidala jsem videjka ze ZOH..Av to tam opravdu moc sluší a ty písničky se jí taky moc povedly..možná se na to ještě jednou mrknu v telce v 20:00 na ČT4 ;))

Taky se ještě pořád můžete hlásit do SONAD TADY!
Možná ještě něco přidám, ale jak mě znáte, tak spíš ne :D Newím jestli bych se měla pustit do free dessu..nemáte někdo nějakej nápad s kým by ten dess mohl bejt xD? Vůbec nwm..

pa

Rychlej actuall

22. února 2010 v 17:48
Hojky lidičky,
teďka jsempřidala pár článečků,a le budu muset už zmizet, páč zejtra píšem ze zemáku a já jsem se na to ještě ani jendou nepodivala a totálně to neumim...dneska byla ze zemáku další trojka..takže si to chci opravit..ale osi si to zhoršim :D:D
Už chci práázdniny..TT..
Taky mi nějak blbne blog, tak snad zase jenom něco ´vylepšujou´
Tak razim se šrotit..čao

Mini actuall #2 aned samý kecy..

21. února 2010 v 18:59
Hoj :D
Tk zejtra zase škola..chjo..a zemák..to bude za 4 :D Teďka jsem dokoukala horor Zrcadla..mnoo ale byl dobrej..docela masovej xD ale včéra jsem ještě viděla Prokletí domu slunečnic a to bylo nejbestovější.Teďka jsem rychle přidám nějakej blendík a zas půjdu..
čawíQ

ActualííQ

15. února 2010 v 17:32
Dneska byl dcela crazy den :D ne fakt byla hrozná sranda..na obědě upe nejvíc..a Stehnová ty její blbý hlášky xD a potom ten referát ..bylo to malé růžové prasátko a jmenovalo se Míša.. xD (sry Míšo) LOL..to sem fakt nemohla..xD Hej tak dost xD
Sem se chtěla zeptat, jestli někdo nepořádáte VGS..bych se docela jako doost ráda přihlásila..kdyby jo, tak mi písněte do comentů, ju?
Já osobně bych taky nějakou VGS uspořádat chtěla, ale jenom kdyby se mi tam někdo přihlásil xDD
Zkusim ještě něco přidat a potom možná udělám nějakej blend..ea nwm.
tak zatim čuss

Actuall

14. února 2010 v 9:42
Aloha!
Photoshopíík už jakštakš de, i new dess mám už hotovej, ále nějak se mi nelíbí xDD takže du skusit další xD Takže tk nějak odpoledne tu čekejte (snad) new design ;))
Taky se ještě pořád můžete hlásit do SonAD ( odkaz v horním boxu)!
Tak já du na ten dess
pp
 
 

Reklama