Prosinec 2008

Citáty

31. prosince 2008 v 9:12 | já |  Citáty
Mít dobrou mysl nestačí. Hlavní je používat ji.

Hněv je jako plamen, který spaluje veškeré naše sebeovládání, nutí nás k tomu, abychom mysleli, říkali a dělali věci, kterých budeme později litovat.

Přátelství.Deset písmen,ale pro mě mnoho znamenajících.Přátelství.Jedno slowo, ale tolik je w něm obsaženo.
Dokázali jste si někdy předstawit žiwot bez prawych kamarádů?Bez přátel?Já tedy né!Pravého přítele Ti nikdy nikdo nemůže nahradit.Wíte, za kým jdu, když je mi smutno, když mě něco trápí? Že newíte?! Za přáteli. Za přáteli, kterým důwěřuji. Myslím si, že celé přátelství je založeno na důwěře a porozumění. Copak se můžete přátelit s někým, komu newěříte a s kým si nerozumíte?Asi by to nešlo. Když nad tím přemýšlím,tak šlo...
...Ale! To by nebylo to práwé kamarádstwí. Lidé, kteří jsou "falešní" a záleží jim jen na sobě na takowé kamarádstwí hrát umí. Říkáte si, co z toho mají? Sama newím. Snad dobrý pocit, že si někoho můžou podřídit. Lituji je. Teď si asi říkáte, že jsem blázen. Proč takowých sobeckých lidí litowat? Proč? Nic Wás nenapadá? Zažili jste někdy oprawdowé přátelstwí?
Je to nádherný pocit, být s někým jako spřízněná dušička. Tolik zábawy, rozhoworů, ale i třeba smutku jen tak nezažijete. Už chápete? Oni, falešní kamarádi, tohle nikdy nezažijí.
Kamarádstwí na celý žiwot. Skwělá wěta, že?!Bohužel jsem nikdy newiděla kamarády, kteří by se nepohádali, kteří by se nemuseli od sebe odloučit, kteří by si tak dlouho rozuměli.. Kamarádstwí na celý žiwot je zázrak a zázraků si wažme!
Každý máme mnoho známých. Ale každého nemůžeme přeci powažowat za přítele. Přítel je někdo, koho dobře známe. A naopak. On také zná nás.
Podle mého názoru nikdo na swětě není sám. Pokud nemá rodinu, má alespoň jednoho člowěka, kterého powažuje za přítele. Každý we swém žiwotě pozná aspoň jednoho člowíčka, kterého powažuje za swé druhé druhé já. Wy určitě také.
Wzpomíky. Wzpomínáte? Když se po dlouhé době setkám s kamarádem, hlawou mi prolítnou wšechny naše společné zážitky. Že Wám taky? A taky o to jde! Mít na co wzpomínat.
O těchto deseti písmenkách bych dokázala tolik napsat. Přemýšlíte Wy o přátelstwí? Myslíte na swé přátelé? Říkáte jim, jak si jich wážíte a jak je máte rádi? Popřemýšlejte! Bez přátelstwí totiž nestojí žiwot za nic...

Nezavírej oči před pravdou, i když bolí… Raději ať se tvůj pohled mlží slzami pravdy, než oparem lží…

Kdo je přítel? Ten kdo první přichází, když celý svět odešel.

Skutečné přátelství je jako pevné zdraví; stěží se uvědomujeme jeho hodnotu, dokud o něj nepřijdeme.

Nemocné tělo potřebuje lékaře, nemocná duše přítele.

Chval přítele veřejně, ale kárej ho mezi čtyřma očima.

Přátelství má být nesmrtelné, nepřátelství smrtelné.

Upřímný přítel je ten, kdo Tě napomene, kdo Ti řekne pravdu do očí; toho si važ!

Jestli, že jsi to viděl/a , musíš si tohle dát na blog!!!Jestli že ho nemáš udělej si ho udělej, jinak do 7 dní zemřeš!!!

Gothic 3-popis

30. prosince 2008 v 18:49 | lenka |  Gothic 3
ŽÁNR : RPG
Gothic3 je krásná počítačová hra.Je sice spíše pro kluky,ale mě se líbí.
V Gothicu 3 je obrovský svět po kterém se můžete volně chodit,sbíráte tam vseljaké věci,učíte se novým dovednostem,obchodujete,otevíráte truhly,hlavně bojujete,plníte zadané ukoly od různých postav a dělate důležitá rozhodnutí.
Gothic 3 je rozdělen do 3 oblastí:Myrtana,Varant a Nordmar.
Myrtana:zelené lesy,řeky,louky
Varant:poušť,oázy,pláže
Nordmar:sníh,průsmyky
Na svých cestách budete potkávat různá monstra a bestie,druidy,orky,rebely,nomády,města a vesničky,farmy,mágy a tajuplné jeskyně.
Na gothicu 3 je dobré to že má celkem 3 odlišné konce.Můžete se tedy přidat na stranu boha Innose,Beliara nebo Adanose.
Víc neřeknu,aby jste až to budete hrát byli trošičku překvapeni.

SVOJE DOTAZY OHLEDNĚ GOTHIC 3 A THE SIMS 2 MI PIŠTE DO KOMENTÁŘŮ.POKUD BUDU VĚDĚT TAK ODPOPVÍM!!!


Vtipy

29. prosince 2008 v 8:50 | já |  Supeer
Šli dva a prostřední upad.


Proč se blondýnka plazí v obchoďáku po zemi????? Hledá nízké ceny.


Co dělá blondýnka ve skříni???? Poslouchá kabáty.


Přijde rozzuřený pán do zverimexu a na vodítku za sebou vláčí ledního medvěda.Kde je!!!!!ptá se naštvaný muž.Ale kdo????řekne prodavačka.Pán odpoví:Ten pán co mi tady před půlrokem prodal bílého králíčka!!!!!

Bleskovka1

26. prosince 2008 v 14:18 | já |  SOUTĚŽE!!!!!
bleskovka!!!

SVOJE ODPOVĚDI MI PIŠTE DO KOMENTÁŘŮ!!!!!DÍKY
1)co se ti líbí na zimě??
2)lyžuješ??
3)jakou barvu má voda???
4)máte o Vánocích umělej stromeček??
5)Sněží???
6)Co chceš na diplom???


Odpovědi nejpozději do konce LEDNA!!!!!!!!!

Čarodějky

26. prosince 2008 v 14:08 | lenka |  The Sims 2

Pokud chcete mít čarodějku,tak zaprvé musíte mít přídavek The Sims 2 Život v bytě.
když ho máte,můžete začít hrát.Za druhé musíte jít na některý z obecních pozemků(např.do centra).Tam (pokud budete mít štětsí)můžete narazit na čarodějku.Zkuste se s ní seznámit a až bude váš vztah dostetečně pevný,klikněte na ni a měla by tam být možnost,,chci následovat cestu temnoty nebo světla´´ klikněte a měla by se z vás stát čarodějka.Ve svém inventáři potom najdete magický kotlík ve kterém můžete míchat lektvary a stojan na magickou knihu,díkyž němu se můžete učit.pamatujte,že čím víc se budete učit,tím budete mít víc kouzel.(ke kouzlům je potřeba mít různá činidla,která si můžete zhotovit ve vašem kotlíku).A pokud hrajete za čarodějku a chcete aby se z jiného Simíka stala čarodějka,musíte umět kouzlo,,magikus muttatium(nebo tak nějak:-)).Potom klikněte na toho jiného simíka a zvolte možnost,,seslat kouzlo...magikus muttatium.když už nebudete chtít aby byl váš Simík čarodějka,klikněte na telefon,potom zavolat..službu..dohazovací služba.To k vám potom přijde ta baba věštkyně a vy si od ní budete moci koupit Protičarodějný lektvar.
(čarodějky se dělí na 2 druhy.1 druh je čarodějka zlá a Símíkům působí spíše škodu, a 2 druh je čarodějka hodná a ta prozměnu působí Simíkům radost.)
Přeji úspěšné kouzlení!!!!!

Upíři

24. prosince 2008 v 9:02 | lenka |  The Sims 2

Mít upíra má své výhody i nevýhody.Nevýhoda je v tom že ve dne upírovi hrozně rychle klesají potřeby,proto je nejlepší aby ve dne nechodil vůbec ven a taky aby neměl na svém domě pokudmožno žádná okna.Výhoda:v noci upírovi potřeby neubívají-jsou ,,zmražené´´.Ve dne je taky dobré aby spal v rakvi,kterou můžete koupit v nákupním katalogu-postele.Když si totiž upír lehne do rakve tak se mu potřeby též zmrazí.(i ve dne)
pokud chcete mít taky upíra,musíte s ním navázat dobrý kontakt(můžete se sním třeba zasnoubit)a když budete mít štěstí tak vás kousne a z vás se stane upír.Pokud hrajete za upíra a chcete někoho kousnout,klikněte na nějakého simíka(musíte s ním mít dobrý vztah) a zvolte příkaz kousnout do krku. K tomu aby jste měli upíra,musíte mít datadisk Noční život.
Hodně štěstí

The Sims 2

23. prosince 2008 v 23:39 | lenka |  The Sims 2
THE SIMS 2

Obrázky

23. prosince 2008 v 22:16 | lenka |  Obrázky-ZvířataNo,není k sežrání?????